Honour Board

Year President Secretary Treasurer Coach 1st B & F 300 Games Life Member
1975 K.Senserrick F.Piscopo P.Lonsdale A.Bastas R.Davies*
1976 K.Senserrick K.Newton P.Lonsdale C.Wood K.Simon
1977 K.Senserrick K.Newton P.Walshe D.Brown F.Piscopo
1978 K.Senserrick K. Simon P.Walshe M.Barclay J.Pignatelli
1979 Y.Simon K.Newton L.Coles S.Shore
1980 K.Newton | G.Wood B.Wilson P.Davies A.Scifo Y.Simon
1981 G.Wood | R.Davies T.Scott W.Harris R.Harris M.Gray L.Jeffrey R.Wall
1982 R.Davies T.Scott W.Harris R.Harris R.Harris A.Papal W.Harris
1983 R.Davies T.Scott | K.Simon W.Harris I.Fletcher B.Clarke R.Misiti J.Wall
1984 R.Davies K.Simon I.Moore I.Fletcher C.Klaayson M.Wilson I.Moore
1985 I.Moore P.Olivieri G.Fuller R.Lambert R.Booth S.Castello A.Bastas
1986 I.Moore | P.Olivieri P.Olivieri | D.Wilsher G.Fuller T.Price K.Jensen M.Wellington P.Davies
1987 I.Moore D.Wilsher G.Fuller B.Wilson A.Bastas A.Castello K.Senserrick
1988 I.Moore R.Bentley G.Fuller B.Wilson P.Cantarella C.Koulouriotis S.Moore
1989 R.Cunningham P.Power A.Thynne A.Frazer B.Smith J.Thomas D.Shore
1990 R.Cunningham D.Wilsher A.Thynne | R.Bentley A.Frazer O.Gulbis R.Bentley
1991 N.Brown S.Moore A.Thynne | R.Bentley B.Smith T.McIntyre R.Cunningham
1992 N.Brown S.Moore R.Bentley B.Smith D.Earl N.Brown
1993 N.Brown S.Moore G.Murden B.Smith D.Barwick J.Murphy
1994 G.Lee D.Wilsher G.Murden B.Smith O.Altanham D.Wilsher
1995 G.Lee | W.Carlson F.Brown B.Moore P.Cantarella D.Brown F.Brown
1996 W.Carlson F.Brown B.Moore P.Cantarella D.Brown A.Murphy
1997 W.Carlson F.Brown B.Moore P.Cantarella D.Brown A.Carter
1998 T.Fiteni P.Scott D.Cutajar B.Smith D.Brown W.Carlson*
1999 T.Fiteni F.Brown I.Gwynne | D.Cutajar L.Fitzpatrick P.Cantarella T.McIntyre
2000 T.McIntyre | V.Mazzone D.Carland D.Cutajar A.Johnson A.Scifo B.Moore
2001 V.Mazzone A.Spargo R.Coleman A.Johnson A.Scifo N.Misiti
2002 T.McIntyre L.Wilson J.Viney A.Johnson | N.Smith A.Scifo L.Wilson
2003 N.Sharpe L.Wilson J.Young N.Smith C.Smith K.Moore
2004 A.Johnson L.Wilson D.Misiti N.Smith D.Brown P.Wilson
2005 A.Johnson C.Walker D.Misiti J.Shanks S.Broadbent V.Mazzone*
2006 T.McIntyre L.Watt A.Bartucco | L.Wilson C.Gaylard S.Broadbent D.Cutajar
2007 T.McIntyre A.Bartucca | A.Rositto D.Cutajar D.Rioli R.Rioli G.Fuller
2008 A.Papal | D.Sparks L.Wilson | D.Misiti D.Cutajar M.Barclay S.Frederickson P.Jeffrey
2009 A.Papal L.Wilson | D.Misiti D.Cutajar M.Barclay J.Garita D.Misiti
2010 A.Papal L.Watt D.Cutajar M.Barclay P.Koulouriotis M.Bentley
2011 M.Castello L.Watt C.Walker L.Cole P.Koulouriotis B.Thomson
2012 A.Cesar K.Garth M.Strebbs R.McCluskey J.Garita J.Thomas
2013 A.Cesar | M.Bentley K.Garth S.Wilkonson R.McCluskey D.Davis G.Thomas
2014 A.Wilkinson K.Garth S.Wilkonson R.McCluskey | A.Bubb J.Darby J.Ghent
2015 R.McClusker | R.Maranzano L.Justin | S.Revell J.Hill L.Oppedisano P.Oppedisano I.Lane
2016 R.Maranzano K.Garth D.Garland M.Barclay S.Kempster
2017 S.Davies